Олег Бабаєв пообіцяв відремонтувати всі дороги Кременчука до Дня міста

Сьогодні на сесії міської ради народний депутат Юрій Шаповалов зауважив, що через Кременчук проходить 2 дороги державного значення, і 26 км ділянок цих доріг в межах Кременчука знаходяться на балансі «Укравтодору», проте місто ремонтує їх за власний кошт. Він розповів, що зустрічався з цього приводу з урядовцями, які пообіцяли виділення 15 млн. грн. державної субвенції Кременчуку, частину з яких можна буде використати на ремонт доріг.
Міський голова Олег Бабаєв на сесії розповів, що у Кременчуці 176 км доріг потребують ремонту, на що потрібні щонайменше 50 млн. грн. Мер заявив, що знає де можна знайти 23 млн. грн. Це гроші «Укравтодору» (капремонт вул.Леніна), субвенції обласного бюджету (капремонт вул. 60 років Жовтня), ПАТ «Укртатнафта» (просп. 50 років Жовтня), та кошти з фонду інфраструктури.
Однією з величезних проблем ШРБУ мер міста назвав питання не проходженням платежів через держказначейство. За підсумками 2012 року за цієї причини ШРБУ не отримало з бюджету за виконані роботи 6 млн. грн., що ускладнило фінансовий стан підприємства.
Олег Бабаєв визнав свою кадрову помилку з призначенням попереднього директора ШРБУ та висловив сподівання, що новий директор Валерій Кірєєв зможе налагодити ефективну роботу підприємства. Наразі там готують дорожню техніку до початку ремонтних робіт.
Мер заявив, що через 10 днів у Кременчуці планується запустити асфальтовий завод, що дозволить розпочати ремонт доріг. Крім того, в мерії розглядаються пропозиції щодо купівлі німецької установки, яка буде розплавляти старе асфальтове покриття, та переробляти на масу, якою можна буде проводити ямковий ремонт доріг. Вартість такої установки – 40-50 тис. євро.
Олег Бабаєв повідомив, що плани по розширенню вул. Пролетарської вирішено відкласти на майбутнє, щоби не розпилювати ресурси і зосередити їх на поточному ремонті доріг

Напишіть відгук