Нові комунальні ЗМІ в Кременчуці

IMG_0516

Питання роботи КП «Кременчуцька телерадіокомпанія» знову порушувалось на сесії міськради 28 липня. Нагадаємо, після службової перевірки рішенням міськради звільнили директора Сергія Перепелятника і призначили виконуючим обов’язки керівника Тараса Деркача. Але вже понад 3 тижні останній не може приступити до роботи, бо попереднє керівництво відправило колектив у відпустку. Випуски новин в ефір не виходять.

– Я голосував за те, щоб у повному обсязі виділити кошти на існування цієї телерадіокомпанії, а тепер вийшло, що люди, які там працюють, не розуміють того, що бюджетні кошти витрачаються не за призначенням, – зазначив голова фракції «Рідне місто» Юрій Гриценко.

Депутат запропонував створити нове комунальне підприємство на базі нинішньої КТРК із новим штатом співробітників і в. о. директора Тарасом Деркачем. Мовляв, хто хоче, той залишиться працювати.

– На сьогодні звільняти людей і виплачувати їм компенсації – не така проста справа. Але якщо буде воля депутатів, на сесії це питання розглянемо, – відповів секретар міськради Василь Івко і запропонував Юрію Гриценку попрацювати над проектом рішення. Депутат погодився.

Напишіть відгук