Німцям сподобався кременчуцький швидкісний потяг “Тарпан”

Делегація німецьких профспілкових діячів, представників німецької галузевої профспілки IG Metall на чолі з керівником регіонального відділення землі Баден-Вюртемберг Енцо Саварин побувала з візитом на Крюківському вагонобудівному заводі.

«Ми приїхали в Україну, щоб обмінятися досвідом. Хочемо дізнатися про вас якомога більше. Висловити вам інтернаціональну солідарність і дізнатися, чим ми можемо вам допомогти», – заявив на початку зустрічі Енцо Саварин. За його словами, профспілка IG Metall об’єднує приблизно 2,3 мільйона працівників металургійної та металообробної промисловості Німеччини. Профспілкова організація, керівником якої є Енцо, налічує близько 8000 членів. У трудових колективах підприємств регіону члени профспілки IG Metall складають від 30 до 60%.

Вагонобудівники жваво цікавилися пристроєм профспілкової організації в ФРН. Зацікавленість в тісному спілкуванні була взаємною.
Далі гостей чекала екскурсія в корпус пасажирського вагонобудування. Вони побачили, як на КВБЗ збирають пасажирські вагони, дізналися про технології, які застосовуються у виробництві.
«Ми побачили, що у вас тут люди хороші і продукція хороша, технологічна. Проектуєте і збираєте такі відмінні поїзда. Ми їхали з Києва до Полтави на вашому «тарпанів». Це було дійсно здорово! Дивує, що підприємство, яке виготовляє такий сучасний рухомий склад, має проблеми з реалізацією своєї продукції. Але, знаєте, після кожної кризи обов’язково настає підйом. Ми щиро вам бажаємо успіху і економічного процвітання, причому в найближчому майбутньому. Ви на це заслуговуєте”, – зазначив  Енцо Саварин.

Напишіть відгук