Нардеп Юрій Шаповалов обіцяє «заводити» гроші до Кременчука

На сесії міської ради народний депутат України Юрій Шаповалов розповів про свої плани щодо залучення коштів з державного бюджету на розвиток Кременчука. Він окреслив своє головне завдання, як депутата від Кременчука – максимально сприяти «заведенню» цих коштів до міста.
Юрій Шаповалов розповів про плідні зустрічі з міністрами екології, енергетики, керівником держказначейства, та пообіцяв зустрітися зі всіма міністрами, в чому йому допомагає те, що він увійшов до парламентської більшості.
– У нас є розроблений проект реконструкції Деївського звалища. На його реалізацію потрібно 60 млн. грн. Якщо ми не проведемо реконструкцію, то через рік-два сміття вивозити буде нікуди. Ми поспілкувалися з міністром екології. Наше завдання – екологічні гроші з держбюджету завести на реконструкцію цього звалища, – пояснив Ю.Шаповалов.
За його словами, наразі він вирішує проблеми:
щоби субвенції з держбюджету на розвиток регіонів доходили до Кременчука (за його словами цього року Полтавська область отримала 72 млн. грн., а Кременчуку не дали жодної копійки),
водо забезпечення, екології,
зменшення розміру вилучень з міського бюджету до держбюджету,
забезпечення КВСЗ великим держзамовленням за екологічні кошти (близько 1 млрд. грн.) – депутат не став уточнювати що це за замовлення, проте результат пообіцяв повідомити до кінця поточного тижня

Залишити відповідь