На пунктах проведення ЗНО абітурієнтів обшукуватимуть металодетекторами

Державна служба охорони цього року слідкуватиме за безпекою на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання, повідомили у прес–службі УМВС Полтавщини.
Минулого року на пунктах ЗНО встановлювали камери відеоспостереження та проводили вибіркове використання металодетекторів. Цього року з метою підвищення рівня захищеності проведення тестування та уникнення можливості застосування абітурієнтами мультимедійних та телекомунікаційних засобів, Державна служба охорони здійснюватиме сканування всіх абітурієнтів металодетекторами.
Усі виявлені заборонені пристрої забиратимуться, а їх власників не допускатимуть до здачі тестів або вони завершать роботу на тому місці, де виконали останнє завдання. Співробітники міліції стежитимуть, щоб абітурієнти не мали змоги пронести з собою на пункти оцінювання знань допоміжні матеріали, зокрема – калькулятори, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані чи рукописні матеріали та інше.
У УДСО при УМВС України в Полтавській області нагадують, контроль за дотриманням умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання з використанням металодетекторів регламентований Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання ще в 2012 році, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України й зареєстрованого в Міністерстві юстиції України.
Факти порушення цих вимог фіксуватимуться в картах спостереження за процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пункті тестування.
Варто нагадати, цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання стартує 3 червня і триватиме по 27 червня.

Напишіть відгук