На Молодіжному – є нарікання

Всі виборчі дільниці в Кременчуці сьогодні 25 травня працюють, голосування триває. 
На Молодіжному – є нарікання
Однак, як повідомив штаб міської партії «Рідне місто», є нарікання на роботу виборчої дільниці №51, розташованої на Молодіжному в школі №31.Нагадаю, ні цій дільниці одночасно з голосуванням по виборах Президента України, обирають і депутата міськради по округу №17 замість вибулого Ігоря Кушніра. За даними штабу «Рідне місто», деякі виборці у списках на голосування Президента своє прізвище знайшли, а до міської раді – ні. 

Чому виникал така ситуація, «КП» уточнила у голови комісії №15 Олени Дубовецької:
— За списки виборців відповідають відповідні територіальні органи, які мають їх перевіряти — відділи реєстру виборців при районах. Я не знаю, яким чином вони вносили туди уточнення. 
В приміщенні 31-ої школи, де розташована дільниця ми спостерігаємо значні черги. За словами голови комісії, вони виникають, кількість членів дільничних комісій зменшено з 18 до 13 чоловік. «Плюс на додачу два бюлетені на нашій дільниці – це додаткова робота», — каже Олена Дубовецька. 
Ще один нюанс з виборами по Молодіжному вніс плутанину. Виборчу дільницю №90, яка раніше розташовувалась у сусідньому гуртожитку, теж перенесли до 31-ої школи. І тепер в одній школі дві дільниці. 
— Люди приходять на нашу дільницю №51, стоять у черзі на отримання бюлетеню, а виявляється, що їм потрібна інша дільниця — №90, розташована поруч. Ми вивісили роз’яснювальні таблички, але не всі громадяни на них звертають увагу, — каже голова комісії Олена Дубовецька.
Великі черги «КП» побачила і на сусідній дільниці №90. Її голова теж пояснює це зменшенням кількості членів ДВК.

За даними http://panorama.pl.ua/

Напишіть відгук