На громадські роботи для молоді цього року працевлаштують 210 осіб

Оплачувані громадські роботи для молоді є дієвим засобом вирішення проблеми тимчасового працевлаштування учнів та студентів. Кременчуцьким міським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді проводиться постійна робота по залученню молоді до громадських робіт з метою поліпшення матеріального становища учнівської та студентської молоді, зайнятості неповнолітніх під час канікул та у вільний від навчання час.

У 2014 році сума на фінансування громадських робіт складає 378 тис. грн., що дає змогу працевлаштувати 210 осіб. У порівняні з минулим роком, це менше на 20 осіб. Учнівська та студентська молодь, яка залучена до оплачуваних громадських робіт, виконує роботи по благоустрою, впорядкуванню, озелененню зон відпочинку та працює в соціальній сфері. Планується, що молодь задіють у парку «Воїнів Інтернаціоналістів», парку «Миру», парку «Придніпровський», на КП «Благоустрій Кременчука», трудовому архіві, відділі з питань реєстрації фізичних та юридичних осіб-підприємців, Міському палацу культури тощо.

З сьогоднішнього дня Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді розпочав формування банку даних потенційних учасників громадських робіт для учнівської та студентської молоді.

Перевага при працевлаштуванні на громадські роботи надається дітям з сімей пільгових категорій в тому числі: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи. Якщо є бажання прийняти участь у оплачуваних громадських роботах під час літніх канікул та у вільний від навчання час – звертайтесь до Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Кременчук, вул. Радянська, 15/4, контактні телефони 3-21-50, 3-01-91 з 8:00 до 17:15 щоденно крім вихідних.

Залишити відповідь