Міські депутати та екологи шукали викиди забруднюючих речовин в атмосферу на пропарювальній станції ВП «Вагонне депо Кременчук»

30 серпня на території промивально-пропарювальної станції ВП «Вагонне депо Кременчук» відбулося виїзне засідання робочої групи щодо виконання Програми заходів (дій) з метою недопущення перевищення нормативів гранично допустимих викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря в м. Кременчуці. Про це повідомляє офіційний сайт Кременчуцької міської ради .kremen.gov.ua.

Засідання за участі депутатів міськради, фахівців ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва НАМН України» та науково-проектної організації ТОВ НТЦ «Промекологія», представників органів контролю та лабораторних служб міста проводив секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко.

Робоча група ознайомилася з особливостями технологічного процесу на підприємстві та вивчила технічну документацію, яка  регламентує викиди забруднюючих речовин. Крім того, на межі санітарно-захісної зоні пропарювальної станції було проведено  виміри повітря на вміст забруднюючих компонентів спеціалістами пересувної муніципальної екологічної лабораторії та санітарно-гігієнічної лабораторії Кременчука.

Як повідомляє інтернет- портал, отримана інформація буде  використана спеціалістами для подальшої науково-дослідної та аналітичної роботи.

Напишіть відгук