КВСЗ запропонували нову форму розрахунків за газ

Крюківському вагонобудівному заводу мерія запропонувала нову форму розрахунків за газ і теплоносії. Про це повідомив мер Кременчука Олег Бабаєв минулої п’ятниці на брифінгу для журналістів.
Підприємство поставляє тепло і гарячу воду на правобережжя і 1-й Занасип. Як пояснив міський голова, наразі існує форма угоди з КВСЗ, за якою місто купує соціальний газ і віддає його на переробку заводу.
«КВБЗ виробляє тепло і гарячу воду. А ми збираємо кошти з мешканців та платимо виробнику тепла за його послуги», – зазначив мер.
«Ми хочемо змінити форму, аби КВБЗ само закупали газ, само його переробляло, отримувало дотації від держави, які наразі маємо ми. І, звісно, щоб кременчужани їм платили за цю послугу. Тобто ми хочемо прибрати давальницьку схему», – пояснив мер.
За його словами, з керівництвом КВБЗ було проведено переговори з цього питання.
Наразі на заваді вирішення цього питання залишається борг за спожите тепло і гарячу воду мешканців міста перед КВБЗ. А це приблизно 10 млн. грн, які накопичились за останні роки.
Олег Бабаєв висловив переконання, що зі зміною форми постачання газу і тепла кременчужани будуть і надалі отримувати гарячу воду та послуги опалення, адже КВБЗ буде зацікавлений постачати теплоносії і заробляти на цьому гроші.

Напишіть відгук