КТУ прийме на баланс 13 нових тролейбусів, які 1-го червня вийдуть на лінії

КТУ прийме на баланс 13 нових тролейбусів, які 1-го червня вийдуть на лінії Кременчука. Таке рішення прийняла сесія міської ради вчора, 28 травня. Рішення було обумовлене зверненням директора КТУ Олександра Вертюха до міського голови. У ньому він відмітив, що всі отримані тролейбуси мають суттєві недоліки по якості та комплектності, зокрема: відсутні кондиціонери, у 8-ми тролейбусів замість асинхронних двигунів встановлені двигуни постійного струму, із-за чого їх не обладнали пристроями автономного ходу. Все це не відповідає конкурсним пропозиціям, що, на думку директора КТУ, може стати підставою для розірвання договору фінансового лізингу, або зменшення ціни. Зважаючи на те, що КТУ є підприємством комунальної форми власності, він звернувся до міської влади щодо визначення своїх подальших дій.
За висновками експертизи, яку мерія замовляла у Харківському інституті судових експертиз імені Бакаріуса, всі отримані Кременчуком тролейбуси є новими, хоча і з недоліками. Про це депутатам заявив Олег Бабаєв.
«Шляхом довгих переговорів з виробником нам вдалося усунути ряд суттєвих недоліків у тролейбусах. Довелося хитрувати, тиснути… Спеціалісти з ЛАЗу міняли запчастини і налаштовували машини. Ми домовилися про зниження ціни на 2 млн. грн. Тобто заплатили як за 12, а 13-й отримали як бонус», – пояснив мер.

Напишіть відгук