Кременчужанка Тетяна Рагозіна стала чемпіонкою України з лижних гонок серед ветеранів

Фітнес–інструктор кременчуцького клубу «Спартак» Тетяна Рагозіна перемогла у чемпіонаті України з лижних гонок серед ветеранів, який наприкінці січня відбувся у Сумській області.
На змаганнях, які проходили на базі Олімпійської підготовки біатлоністів “Токарі”, у складі команди Полтавської області виступили двоє кременчужан – Дмитро Бакаєв та Тетяна Рагозіна (обидва у віковій групі 44-49 років).
За результатами змагань Тетяна Рагозіна, яка є майстром спорту з легкої атлетики, виграла всі три дистанції. У гонці на 15 кілометрів вільним стилем мешканка Кременчука показала кращий результат. Варто додати, що перед цим – у грудні 2012 року Тетяна здобула перемогу в Кубку України.
Вже 14 лютого Тетяна Рагозіна візьме участь у чемпіонаті світу з лижних гонок який пройде в Італії (місто Асіяго) з 14 по 24 лютого.