Новини Кременчука

Архів...

Погода у Кременчуці

Корисні посилання

ООО "Псел ЛТД"

Европейский готель

Кременчужани можуть звернутися до «Ощадбанку» за кредитами на утеплення своїх будівель. Видачу «теплих кредитів» відновлено

Минулого тижня «Ощадбанк» відновив видачу кредитів на здійснення енергоефективних заходів у рамках державної програми «Ощадний дім». У Кременчуцькому міськвикономі звертають увагу мешканців міста:  отримати «теплийкредит» можуть фізичні та юридичні особи, в тому числі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Кредит розміром до 50 тис. грн надається на  придбання енергозберігаючих матеріалів та «негазових» котлів. Частину суми відшкодує держава в рамках Програми «Ощаднйи дім».

 Згідно з програмою «Ощадний дім», держава відшкодовує частину кредиту. Багато кременчужан уже встигли скористатися пропозицією до її призупинення.

На самому сайті Ощадбанку повідомляються умови кредиту:

Ощадбанком відновлено кредитування на придбання енергозберігаючих матеріалів та «негазових» котлів з відшкодуванням частини суми кредиту в рамках Державної програми.

На придбання котла з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу та електроенергії) з відшкодуванням від 20 до 35 відсотків суми кредиту (максимум 12 тис. грн.)

На придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів з відшкодуванням35 відсотків суми кредиту (максимум 14 тис.грн.).

Умови одержання кредиту:

Сума кредиту – від 1 000 до 50 000 грн.
Початковий внесок – від 10 % вартості товару.
Cтрок кредитування – до 3 років.
Процентна ставка – 24,5 % річних.
Разова комісія за надання кредиту – 3 % від суми кредиту.

Документи, що потрібні:

паспорт

податковий номер

документ про отримані доходи за 6 місяців

рахунок-фактура на товар

Напишіть відгук