Кременчужанам через борги погрожують відключити гарячу воду

У теплопостачальній галузі Кременчука склалася загрозлива ситуація, яка може призвести до перебоїв із надання послуг з підігріву води та опалення житла. Несвоєчасні розрахунки за газ можуть потягти за собою відключення джерел тепла від системи газопостачання. Про це повідомляє КП «Теплоенерго» у своєму звернені до кременчужан.
На сьогоднішній день КП «Теплоенерго» заборгувало за газ понад 24,4 млн. грн.
Всі служби «Теплоенерго» під час поточного опалювального сезону забезпечували надання послуг із теплопостачання та гарячого водопостачання і надалі продовжують цілодобово обслуговувати кременчужан. Тим часом, перед міським комунальним підприємством «Теплоенерго» утворилися численні борги населення. Загальний борг населення станом на 14 лютого 2013 року складає 8,5 млн. грн.
Керівництво КП «Теплоенерго» висловлює стурбованість нинішнім станом розрахунків та звертається з проханням до споживачів, які мають борги – у найкоротші терміни укласти угоди на погашення заборгованості, а сумлінних споживачів – якомога швидше здійснити поточні платежі.
Для погашення заборгованості можна звернутися до відділу збуту за адресою вул. Чапаєва, 68, телефон 2-42-67. Адміністрація КП «Теплоенерго» піде назустріч кожному зі споживачів, не залежно від суми боргу.

Залишити відповідь