Кременчуцький юнак став чемпіоном України з дзюдо

88206129aea5

15-16 травня у Києві проходив Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат віком до 16-ти років. Кременчуцькі спортсмени КСЄ «Легіон-Спорт», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, привезли золото і бронзу.

Як повідомив Заслужений тренер України з дзюдо Василь Волошин, у чемпіонаті взяла участь рекордна кількість спортсменів з усієї країни – 560 осіб. У ваговій категорії 60 кг 1-ше місце здобув вихованець клубу «Легіон-Спорт» Максим Беляєв.

– В його ваговій категорії було аж 60 учасників. Хлопець провів 6 поєдинків і всі виграв, – з гордістю розповідає тренер. – Він заслужено став чемпіоном України.

Ще один кременчуцький спортсмен, вихованець клубу «Легіон-Спорт» привіз зі столиці бронзу. У ваговій категорії +81 кг провів 4 поєдинки Андрій Осадчук. Лише один бій хлопець програв і став бронзовим призером чемпіонату. Василь Волошин спортивними досягненнями своїх підопічних задоволений.