Кременчуцький депутат проти полтавських прокурорів

Uchno

Депутат Кременчуцької міськради із фракції партії «Рідне місто» Кирило Юхно звернувся до Генпрокуратури та Гендепартаменту з питань люстрації з проханням люструвати прокурорів Полтавської області.

7 липня на сесії міськради депутат Кирило Юно озвучив запит до Генпрокурора Віктора Шокіна та голови Гендепартаменту з питань люстрації Тетяни Козаченко, в якому просить звільнити з посади полтавських прокурорів Миколу Стасовського та Юрія Лук’яненка. Ці двоє представляли державне звинувачення в лютому 2014 р. у справі проти полтавських «майданівців» Петра Ворони та Романа Чабановського, котрим інкримінували захоплення держбудівель.

– Я особисто писав депутатське звернення до прокурора Полтавської області Яна Стрелюка, але мені з незрозумілих причин надійшла відповідь з державної судової адміністрації. Це взагалі абсурд: Стасовський та Лук’яненко погоджували документи проти «майданівців», справи проти яких розглядалися в Жовтневому районному суді Полтави, а мені надходить відповідь, що вони перевірили суддів і не знайшли протиправних дій, – зазначив Кирило Юно і додав, що думка написати звернення до Генпрокуратури виникла в нього після звільнення за люстрацією першого заступника  прокурора Кременчука Людмили Середи.

– В області є інші прокурори, котрі більше заслуговують на люстрацію. Зокрема прокурор Лук’яненко очолював неформальне угруповання «Група протидії Майдану», а його корупційна діяльність вже набула широкого розголосу.

Запит Кирила Юхна депутати міськради підтримали 32 голосами.

Залишити відповідь