Кременчуцька делегація повернулася з Китаю

Офіційна кременчуцька делегація відвідала Китай для налагодження дружніх зв’язків з містом-побратимом Цзяюгуань та вивчення досягнень і налагодження співробітництва у галузі медицини. Про це сьогодні на прес-конференції розповів віце-мер Віктор Калашник, який очолював делегацію. До офіційної делегації від Кременчука окрім нього входили: начальник управління охорони здоров’я Валерій Литвиненко та депутат міської ради Євген Холод.
Під час перебування у КНР кременчужани відвідали міську лікарню та музей провінції Ганьсу, університет Дзяотонг у м. Ланьчжоу, металургійний комбінат JISCO та виробничу компанію ZIXUAN у м.Цзяюгуань, зустрілися із керівниками міста.
Результатом візиту стали домовленості щодо подальшого налагоджування дружніх відносин з містом Цзяюгуань, продовження співробітництва між університетом ім. М. Остроградського та університетом Дзяотонг в м. Ланьчжоу, зокрема, обмін студентами та викладачами вищеназваних вузів, а також налагодження співробітництва у плані обміну досвідом у галузі медицини, а саме: стажування кременчуцьких лікарів у міської лікарні провінції Ганьсу.
Нагадаємо, що м.Цзяюгуань є побратимом Кременчука з 21 вересня 2012 року. Це друге китайське місто-побратим Кременчука: з першим – Веньчжоу дружні стосунки у Кременчука тривають з 2000 року.

Напишіть відгук