Кременчук вшанував учасників бойових дій в Афганістані

У суботу, 15 лютого, в парку «Воїнів-інтернаціоналістів» перед пам’ятником меморіалу «На Афганській стежині» пройшов традиційний мітинг-панахида, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-й річниці виведення радянських військ з Афганістану. На мітинг зібралися кілька сотень учасників афганської війни, бойових дій на території інших країн та миротворчих місій, їх рідні, друзі, та учнівська молодь.

Панахиду за загиблими воїнами провів благочинний Кременчуцького округу протоієрей Іоанн. На мітингу виступив міський голова Олег Бабаєв, який нагадав присутнім, що більше 600 кременчужан приймали участь у війні в Афганістані і 20 з них не повернулися додому.

Поіменно були названі всі двадцятеро кременчужан, загиблі на Афганській війні. «Хвилину мовчання» розірвали залпи військового салюту. Віддаючи військову честь повз пам’ятника «На Афганській стежині» прокрокувала рота Кременчуцького військового ліцею, а потім всі учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Відразу після мітингу всі направилися до ПК «Нафтохімік», де пройшло вручення нагород активістам ветеранського руху та з концертом виступила тернопільська група «Долг», яка виконала патріотичні пісні та пісні, присвячені воїнам-афганцям. В цей день ветерани, а разом з ними і міський голова Олег Бабаєв, відвідали могили загиблих в Афганістані та померлих вже після війни ветеранів.

Залишити відповідь