Кременчук відвідала польська делегація

1415109274_sam_4601

4 листопада наше місто відвідала делегація польських військових.Гості передали до Музею історії авіації та космонавтики форму одного з учасників делегації – генерала бригади запасу, директора Музею повітряних сил у польському місті Демблін Рішарда Гача.

Разом із генералом у складі військової делегації до Кременчука завітали полковник Вальдемар Ярушескі та підполковник Аркадіуш Кобеляк (останній зазначив, що знає про цікавість свого прізвища і про те, що співзвучну назву має один із населених пунктів України). Члени делегації зустрілися з керівництвом міста і представниками його культурної сфери, аби домовитися про культурну співпрацю. Зокрема в планах поляків та кременчужан – налагодження тісного зв’язку між музеями Кременчука та Дембліна, а також створення українсько-польської карти Кременчука з визначенням тих місцин, які певним чином пов’язані з Польщею. Адже, як зазначила директор краєзнавчого музею Алла Гайшинська, зв’язок Кременчука з поляками дуже давній. І навела тому приклад: у Кременчуці зберігся ще дореволюційний католицький костел.

У свою чергу, перший віце-мер Кременчука Віктор Калашник розповів іноземним гостям про проблеми країни і міста, а також подякував за гуманітарну допомогу для кременчуцьких військових з міста-побратима Бидгоща, яку наше місто отримало на початку вересня та відправило на схід України.
У рамках візиту до нашого міста гості відвідали Кременчуцький льотний коледж НАУ, ПАТ «АвтоКрАЗ» та Музей історії авіації та космонавтики. В останньому гості передали до архівів закладу форму одного з учасників делегації – генерала Рішарда Гача.

Напишіть відгук