Кременчук скаржиться на обленерго Президенту

nw_f54c3d4f3abbd31a18ce86ce18983bfb

ПАТ «Полтаваобленерго» має мільйонні борги перед кременчуцькими комунальними підприємствами, натомість карає їх за найменшу прострочену заборгованість, відключаючи від електрики об’єкти, що забезпечують життєдіяльність міста. Не в силі самотужки знайти порозуміння з обленерго міська влада та депутати просить втрутитись у ситуацію керівництво держави. Електролихоманка в Кременчуці почалася з квітня цього року. Обленерго, посилаючись на начебто великі борги комунальних підприємств за спожиту електрику, почало регулярно позбавляти напруги мережі вуличного освітлення, бойлерні, насосні станції водоканалу. Як наслідок, місто поринало в темряву, а мешканці залишались без води.
Водночас на свої борги перед комунальними підприємствами за оренду тепломереж, подачу води тощо «Полтаваобленерго» не зважає, а вони чималенькі. Станом на 25.06.2015 р., за даними мерії, борг обленерго становить аж 15,1 млн грн! Зокрема 8,1 млн грн компанія винна КП «Благоустрій Кременчука» за оренду теплових мереж, та 7 млн грн – за послуги «Кременчукводоканалу».
Заборгованість міста перед «Полтаваобленерго» на сьогодні становить 15,3 млн грн, що на 200 тис. грн перевищує борг компанії. Цей баланс керівництво міста та міські депутати не вважають критичним, а дії обленерго з відключення комунальних об’єктів від електрики називають безпідставними. Водночас знайти компроміс з «Полтаваобленерго», попри неодноразові намагання, не вдається.
Констатуючи, що орган місцевого самоврядування не має впливу на ПАТ «Полтаваобленерго», а соціальна напруга в місті внаслідок радикальних дій компанії зростає, міська рада готує звернення до вищого керівництва держави з проханням врегулювати конфлікт і вплинути на ПАТ «Полтаваобленерго».

Напишіть відгук