Кременчук представлятиме Полтавську область у всеукраїнському конкурсі за звання міста з найкращим благоустроєм

За повідомленням прес–служби міськвиконкому Кременчук братиме участь у ІІІ етапі щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».
Конкурс проводиться за шістьма категоріями населених пунктів: міста з населенням понад 500 тисяч, від 150 до 500 тисяч, від 50 до 150 тисяч, до 50 тисяч, та селища і села.
За ІІ категорією населених пунктів для участі в обласному конкурсі матеріали до конкурсної комісії надали міста Полтава та Кременчук, за ІІІ категорією – місто Комсомольськ, за ІV категорією – міста Миргород та Зіньків, за VІ категорією – с. Шевченкове Решетилівського району та с. Красне Кобеляцького району.
Комісія облдержадміністрації визнала переможцем серед населених пунктів, які беруть участь у конкурсі: за ІІ категорією – м. Кременчук, за ІІІ категорією – м. Комсомольськ, за ІV категорією – м. Миргород, за VІ категорією – с.Шевченкове Решетилівського району.
Переможці другого етапу конкурсу за результатами роботи в 2012 році приймуть участь у третьому етапі щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».

Залишити відповідь