КрАСЗ вже з липня може відновити складання Geely

Генеральний директор ТОВ «ПО «Кременчуцький автоскладальний завод» Микола Черниш заявив, що збірка автомобілів китайського автовиробника Geely може початися вже в липні.
«Зараз йдуть переговори, наші фахівці готують технологічний процес. Я думаю, що початок реанімації складання автомобілів Geely розпочнеться в липні. А зараз поки йде підготовка до запуску», — сказав М.Черниш.
Він зазначив, що відновлення складання автомобілів Geely відбудеться завдяки введенню спецмита на імпортні авто.
Микола Черниш підкреслив, що на базі КрАСЗ будуть випускатися автомобілі Geely з дизельними і інжекторними двигунами, однак конкретні марки вказати не зміг, ба зараз йдуть переговори з цього питання. Не зміг він назвати і кількість автівок, що планується зібрати на заводі цього річ.
«Кількість випущених автомобілів буде збігатися з попитом наших співвітчизників на цей автомобіль», — додав директор.
Нагадаємо, що раніше віце-президент і генеральний менеджер з розвитку Geely Holding Group доктор Лін Джан (Lin Zhang) заявив, що компанія розглядає можливість поновлення великовузлового (SKD) складання автомобілів на базі Кременчуцького автоскладального заводу. За його словами, Україна була, є і буде пріоритетним ринком для компанії Geely. За обсягами продажів вона займає перше місце серед 46 країн, де представлена продукція компанії.

Напишіть відгук