Конкурс маленьких художників відбувся у Кременчуці  

IMG_4897

24 травня асфальтові доріжки у парку Воїнів-Інтернаціоналістів геть розмалювали крейдою. Під ногами засяяло сонечко, застрибали зайці, полетіли пташки. Це діти намалювали літо.

Свято дитячого малюнка на асфальті організували і провели активісти громадської організації «Рідне місто». Присвятили його Міжнародному дню захисту дітей й покликали малечу з усього Молодіжного. Під керівництвом чарівної Феї квітів дітлашня змагалась у веселих конкурсах, розгадувала загадки, танцювала й водила хороводи разом із кумедною Тигрюлею. А потім взяла різнокольорову крейду й заходилася завзято малювати. Звісно ж, малювали літо, море, друзів, милих тваринок – словом, все, чим живе душа в щасливу пору дитинства.

Дуже скоро на паркових алеяхне залишилося жодного вільного місця. Організатори мали б обрати кращий малюнок (адже все-таки був конкурс!), однак зрозуміли, що це неможливо: що не картина – то шедевр дитячої фантазії! Тому подарунки – набори юного художника з альбомами, олівцями, фарбами – отримали всі, без винятку, учасники! А на додачу – ще й морозиво, яким досхочу ласували і діти, й їхні батьки.

А організатори – ГО «Рідне місто» – зізналися по секрету, що дитячі свята для них є найулюбленішими, до їх підготовки завжди підходять з особливим настроєм і дуже раді бачити дітей усміхненими  і щасливими!

Софія  Фатченко

Софія Фатченко, 7 років:

– Мені дуже сподобались конкурси. Я намалювала метелика у квітах, тому що надворі тепло і майже літо.

Богдан Пономаренко

Богдан Пономаренко, 6 років:

– Більше за все мені сподобалось малювати крейдою. Я намалював машину, тигра і яєчка, з яких народжуються маленькі тигрята.

Олівія Волочко

Олівія Волочко, 7 років:

– Це мій будинок, світить сонечко і я– з прапором України.

IMG_4935IMG_4865IMG_4810IMG_4901 IMG_4943 IMG_4952 IMG_4824Софія ФатченкоIMG_4849IMG_4820IMG_4892IMG_4926IMG_4964IMG_4818

 

Напишіть відгук