Комісію і на поріг не пустили

102_8682

24 липня відбулося засідання депутатської комісії з питань землекористування, на якому серед інших обговорювали і незаконність забудови прибережної зони Дніпра по вул. Флотській.

Нагадаємо, питання виникло навколо трьох земельних ділянок, які начебто мали бути спортивно-оздоровчими комплексами (саме для цього їх виділяла міськрада приватним підприємствам), а фактично там виросли приватні котеджі певних заможних осіб.

1437638986_flotska-6-pogreb

Йдеться про три адреси – вул. Флотська, 4-А, 6 та 10.

На вимогу депутатів управлінням архітектури та містобудування була надана відповідь, що за адресами: вул. Флотська, 10 та 4-А, документи надавались для проектування спортивно-оздоровчих комплексів, за адресою: вул. Флотська, 6, інформація взагалі відсутня. А по вул. Флотській, 10 (де, за неофіційними даними, котедж собі побудував народний депутат Юрій Шаповалов), архітектурне планування не передбачало зведення капітальних споруд.

– Виходить, що та двоповерхова «хатинка» – це самовільне будівництво? – запитав під час засідання депутат міськради із партії «Рідне місто» Олександр Роженко. Але питання було, швидше, риторичним.

Депутати доручили чиновникам зв’язатися з керівництвом приватних підприємств, які мали б побудувати на Дніпрі спортивно-оздоровчі комплекси – ПП «Апілак» (вул. Флотська, 10) та Сергієм Галатою (вул. Флотська, 4-А), і повідомити, що земельна комісія виїде на місце і перевірить, що зведено за вказаними адресами.

27 липня під воротами буд. 10 по вул. Флотській зібрались представники управлінь земельних ресурсів та архітектури, журналісти, а з усіх депутатів міськради – лише Олександр Роженко.

Кілька хвилин члени комісії гупали в залізні ворота обох ділянок, але марно. Господарі обох об’єктів були начебто попереджені про візит комісії, але двері так ніхто і не відчинив.

– У п’ятницю секретар передавав ПП «Апілак» телефонограму, але вона не була прийнята належним чином. На тому кінці хтось узяв трубку, не захотів представлятися, а потім взагалі поклав слухавку, не вислухавши до кінця. Аналогічну відповідь ми отримали і по телефону за адресою: Флотська, 4-А. Там сказали, що керівника немає в місті, – розповіла представник управління земельних ресурсів Євгенія Єретиченко.

– Якщо не відчиняють, значить є що приховувати, – зробив висновок Олександр Роженко. – Але рано чи пізно ми потрапимо на цю територію – якщо не з суші, то з води.

Пан Роженко висловив жаль, що решта депутатів не взяли участі у виїзному засіданні, але він вбачає причиною цього їх надзвичайну зайнятість, а не звичайне ігнорування: «У нас ще буде нагода сюди навідатись. Ймовірно, наступного разу ми запросимо і заступників міського голови».

Напишіть відгук