Київські фронтовички провели семінар у Кременчуці та поклали квіти до Меморіалу

У вівторок, 21 травня, на запрошення «Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» Кременчук відвідала голова комітету жінок-фронтовичок та вдів військовослужбовців при Всеукраїнській спілці учасників війни Тараненко Світлана Яківна. Вона провела семінар з членами відповідної комісії при «Бойовому братстві», який очолює відома у Кременчуці письменниця, автор книги (п’ятитомника) «Живи, Пам’ять!» Шаткова Лідія Дмитрівна, у якому прийняв участь голова Ради ветеранів Кременчука Віталій Сельцов. Під час спілкування з фронтовичками Світлана Тараненко розповіла про роботу комітету та поділилася своїми враженнями від недавніх зустрічей з депутатами Верховної Ради України та членами Громадської ради при Міністерстві оборони, в ході яких обговорювалися питання соціально-правового захисту ветеранів та героїко-патріотичної роботи з молоддю. На семінарі також обговорювали тему роботи з ветеранами війни, які не можуть самостійно пересуватися.
Після семінару жінки-ветерани поклали живі квіти до Меморіалу «Вічно живим» та відвідали Військовий музей під відкритим небом у парку Миру.
«Бойове братство» є колективним членом Всеукраїнської спілки учасників війни, яку очолює генерал-полковник Воронцов Володимир Гаврилович. Нещодавно при своїй організації ми створили у Кременчуці комісію жінок-фронтовичок та вдів військовослужбовців. Цей візит допоможе активізувати роботу цієї комісії», – пояснив голова «Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство», полковник запасу Олег Фещенко.

Напишіть відгук