І в тилу працюють

IMG_0039

22 липня у Кременчуці вже вдруге пройшов всеукраїнський семінар жінок-фронтовичок і вдів військовослужбовців. У числі організаторів семінару – міське об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство».На зустріч прибула голова комітету у справах жінок-фронтовичок та вдів військовослужбовців при Всеукраїнській раді ветеранів війни Світлана Тараненко, яка виступила з доповіддю про найактуальніші питання, що виникають сьогодні у ветеранському русі.

IMG_9975

За її словами, жіночі комітети у ветеранських організаціях дуже сприяли активізації роботи останніх, дозволили залучити більше молоді та надали усім заходам, що проводяться, неповторного затишку і теплоти.

Як розповів голова об’єднання «Бойове братство» Олег Фещенко, під час семінару жінки-фронтовички обговорювали проблеми, які зараз їх найбільше турбують. Передусім соціального характеру.

У «Бойовому братстві», до речі, теж створено спеціальну секцію жінок-фронтовичок та вдів військовослужбовців, яку очолює Лідія Шаткова. Вона подарувала Світлані Тараненко VI том своєї книги «Живи, Пам’ять».

IMG_0082

Жінки побували у парку Миру, поклали квіти до стели військовим підрозділам, які відзначились під час оборони і звільнення Кременчука від фашистів. Відвідали музей під відкритим небом у тому ж парку. А завершився семінар у військовому ліцеї, де поважним гостям показали музей військового обмундирування і зброї. Учасники семінару також побачили, в яких умовах навчаються майбутні військові.

IMG_0157

«Такі семінари дуже корисні для нас, фронтовичок, бо під час цих зібрань ми маємо можливість поспілкуватися, поділитися досвідом вирішення проблем. Та й Кременчук – гарне місто із гостинними людьми», – зазначила голова комітету у справах жінок-фронтовичок та вдів військовослужбовців при Всеукраїнській раді ветеранів війни Світлана Тараненко.

 

Залишити відповідь