І дружні, і спортивні!

IMG_2866

18 травня у парку Воїнів-Інтернаціоналістів зібрались найактивніші та найдружніші сім’ї Кременчука. Тут пройшло спортивне свято «Дружня родина», організоване ГО «Рідне місто» та газетою «Кременчуцька Панорама».

Де ще можна побачити дорослого чоловіка, який стрибає на скакалці? Хіба що у парку Воїнів-Інтернаціоналістів на святі «Дружня родина», приуроченому до Міжнародного дня сім’ї. Мамам і татам треба було не лише стрибати, але й лопати повітряні кульки, малювати членів своєї сім’ї крейдою на асфальті, влучати в ціль м’ячиками, розгадувати загадки та багато іншого. Такі завдання вигадали для них організатори змагань.

– Якщо вам сподобається, то ми проведемо сімейні змагання «Дружня родина» і в наступному році, – пообіцяв учасникам голова ГО «Рідне місто», депутат Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Юрій Гриценко.

А родинам, здається, дуже сподобалось! Бо зізналися, що це була чудова нагода зібратися разом усім членам сім’ї, посміятися, повеселитися, позмагатися та, звісно ж, отримати подарунки. Всі учасники пішли додому з електричними чайниками та солодощами, а призери – із чайними сервізами та сертифікатами на відвідування дитячого кафе «Карлсон» (на 150, 100 та 50 грн відповідно).

IMG_2978

Вікторія та Григорій Дубровських разом із сином Ромою, переможці змагань:

– Було весело, нам дуже сподобалася сама організація свята: зараз такі заходи проходять нечасто. Ми взагалі вперше беремо участь у сімейному конкурсі, і це, виявляється, так цікаво! Особливо весело було малювати один одного на асфальті!

IMG_2825_1

Нарешті всі разом!

Друге місце у змаганнях чесно виборола родина Пугач: мама Люба, тато Павло й сини Антон та Ілля. Як зізналася мама, їй найбільше сподобалося те, що їхній тато нарешті знайшов час для відпочинку з сім’єю.

– Ми дуже раді, що всі разом взяли участь у такому конкурсі! – зізналася мама Люба. – Нам сподобалося все: лопати кульки, повзати під канатами. Спасибі велике організаторам!

IMG_2809_1

Ось що значить – дружні!

Родина Грабчак (мама Юлія, тато Ілля та синочок Богданчик) у змаганнях отримала приз глядацьких симпатій (сертифікат на похід у боулінг-центр ТРК «Європа»). 8-місячний Богданчик був найменшим учасником естафети, але мужньо її подолав. Малюк навіть посміхався татові, коли той лускав повітряні кульки!

IMG_2830_1IMG_2582 IMG_2616 IMG_2569 IMG_2670 IMG_2714 IMG_2762 IMG_2649_1IMG_2721 IMG_2984

Напишіть відгук