Губернатор вважає, що будівництво Беланівського ГЗК – це «завтрашня перспектива»

Вчора під час прес-конференції губернатора Полтавщини Олександрв Удовіченка він відповів на запитання з приводу будівництва Беланівського ГЗК. Слухачі поцікавилися, яку позицію має голова облдержадміністрації стосовно цього конфлікту. На це чиновник відповів:
«Сьогодні можна констатувати, що збіглися інтереси двох бізнесових структур. Одні займаються переробкою нафти, інші — видобутком корисних копалин. Ми рекомендували районній раді зняти запитання з розгляду на сесії, доопрацювати. І зробити так, щоб ці інтереси не створювали протистоянь. Деякі політичні сили це використовують у своїх цілях. Їх можна зрозуміти. Але це не наш шлях. Чому у Кременчуцькому районі на сесію приходять представники різних політичних сил та створюють певні напруги? Тому сьогодні завдання для влади — знайти порозуміння».
Говорячи про порозуміння Олександр Удовіченко наголосив і на тому, що потрібно особливу увагу приділити екології, визначитися зі ставком-випарювачем з продуктами переробки нафти, який існує протягом усього періоду існування Кременчуцького нафтопереробного заводу. При цьому губернатор відзначив: ГЗК таки буде збудовано.
«Розвиток Беланівського ГЗК — це завтрашня перспектива. І ми маємо зробити усе для того, щоб екологічні та соціальні питання були вирішені до того, як ми почнемо рух. Але використовувати усе це у бізнесових та політичних цілях — це не той шлях, яким ми повинні рухатися з бізнесом. Ми будемо наполегливо, але конструктивно рухатися у цьому напрямку. Район повинен розвиватися. І ми маємо прийняти це рішення на районній сесії», — заявив Олександр Удовіченко.

Залишити відповідь