ГО «Рідне місто» провело спортивне свято, приурочене до Дня захисника Вітчизни

ГО «Рідне місто» організувала спортивне свято, приурочене до Дня захисника Вітчизни. У змаганнях прийняли участь команди двох військових частин, що дислокуються у Кременчуці – в/ч А1546 та в/ч 3059, а також команди льотного коледжу і військового ліцею (Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою).
У неділю, 24-го лютого, в спортивному комплексі Кременчуцького льотного коледжу НАУ в ході спортивного свята на призи ГО «Рідне місто» 4 команди змагалися в турнірі по міні-футболу та настільному тенісу. А глядачами були студенти льотного коледжу та майбутні захисники Вітчизни – військові ліцеїсти.
В матчі за перше місце запекла боротьба велася між футбольними командами військової частини А1546 та Кременчуцьким льотним коледжем. Перемогли військові з рахунком 9:6. Третє місце виборола команда військової частини 3059.
А в турнірі з настільного тенісу кращою виявилася команда з Кременчуцького льотного коледжу. В особистому заліку перемогла Руслана Копичко (льотний коледж)
Після завершення змагань депутат міської ради, голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко привітав захисників Вітчизни зі святом та вручив переможцям змагань кубок, медалі, дипломи, м’ячі та тенісні ракетки. Всі інші команди також отримали від ГО «Рідне місто» по м’ячу і диплому за участь у змаганнях. Юрій Гриценко відмітив, що такі змагання, приурочені до Дня захисника Вітчизни, громадська організація проводить восьмий рік поспіль, подякував керівництву Кременчуцького льотного коледжу за допомогу в їх організації та вручив начальнику фізичної підготовки і спорту коледжу Миколі Гальченко диплом та набір м’ячів.

Залишити відповідь