Чергова нагорода юної «легіонерки»

Kalanina

Двоє кременчуцьких дзюдоїстів із КСЄ «Легіон-Спорт», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, Єлизавета Каланіна та Каро Марандян гідно представили збірну України на Кубку Європи з дзюдо серед юніорів. На змаганнях, котрі пройшли 17-19 липня в польському місті Вроцлав, брали участь команди із 36 країн. Наша збірна посіла 2-ге місце у загальному заліку. Срібною призеркою змагань стала кременчужанка Єлизавета Каланіна: у своїй ваговій категорії +78 кг вона провела 4 поєдинки, три з них виграла, а у фіналі за рівної боротьбі у доданий час поступилася спортсменці з Японії.

У змаганнях брав участь ще один представник «Легіон-Спорту» Каро Марандян. Він виграв два поєдинки, здобув перемогу над німцем та поляком, але поступився французькому спортсмену. Тому, на жаль, цього разу хлопець залишився без медалі.

Кубок Європи з дзюдо серед юніорів – черговий турнір, на якому спортсмени мають можливість заробляти рейтингові бали та можуть бути відібрані на юніорський чемпіонат Європи, котрий пройде в австрійському Оберварті 18-20 вересня, та на чемпіонат світу U21, котрий відбудеться 23-27 жовтня в Абу-Дабі.

Наступний відбірковий етап серед юніорів відбудеться 24-26 липня у столиці Чехії, Празі. Туди також вирушать Ліза та Каро.

«Єлизавета Каланіна вже може брати участь у чемпіонатах Європи та світу, – говорить тренер КСЄ «Легіон-Спорт» Василь Волошин. – Адже чим більше буде перемог у спортсмена, тим вищим буде його рейтинг при жеребкуванні».