Бюджетники, за зарплату не хвилюйтесь

Працівники бюджетної сфери Кременчука напевне можуть зітхнути з полегшенням, бо аванс і зарплату їм виплачуватимуть вчасно і в повному обсязі. Принаймні до кінця 2014 року. Таку надію висловила в розмові з «КП» заступник міського голови з питань фінансів Тетяна Неіленко.– Відомо, що Кабмін прийняв рішення про безповоротну допомогу Кременчуку у сумі 30 млн грн, – повідомила вона. – Ці кошти підуть, як відшкодування тієї суми, яку ми не доотримали в бюджет міста.
За словами Тетяни Неїленко, загалом недовиконання становить 63 млн грн, і «кабмінівські» 30 млн підуть в рахунок погашення цієї суми. При цьому Тетяна Неїленко запевнила, що допомога уряду – безповоротна і додала: «Якщо ми ці кошти отримаємо, побоювання, що бюджетники не отримають зарплату, зникнуть. Принаймні до кінця цього року.
Загальна фінансова ситуація в Кременчуці ускладнилась через економічні негаразди.
«Якщо бюджет недовиконується на 20%, то це вже не помилка у плануванні, а проблеми в економіці», – каже віце-мер. Короткотермінові позички, які дає місту держава, фактично уже не рятують ситуацію. Оскільки сума позички щоразу на 10 млн менша, ніж загальний фонд зарплати бюджетникам в Кременчуці, який становить 33 млн грн.
«Підкосила» надії фінансистів і цьогорічна заборона на розміщення коштів бюджету на депозитах, а прибуток від цього був на початку 2014 року запланований.
– Зараз місто втратило вже більше 10 млн грн через заборону відволікати кошти з єдиного казначейського рахунку. Є кошти на рахунках Спецфонду, Фонду охорони навколишнього середовища, бюджету розвитку, але додатково нічого з цього не маємо, – констатувала віце-мер Тетяна Неїленко.

Напишіть відгук