Благодійний фонд «Джерело Дніпра» оголосив імена кременчужан, які номінуються на «Спортивний Оскар»

8 вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту України, в Кременчуці, в Міському палаці культури, урочисто вітатимуть спортивну гордість міста -кращих спортсменів, тренерів та кращі команди. Перший у Кременчуці  «Спортивний Оскар» відбувся за іціативи Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, та за підтримки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

 

 

«Спортивний Оскар» буде вручено в кількох номінаціях.   Наразі стали відомі імена номінантів Першого «Спортивного Оскару», визначені оргкомітетом:

Номінація «Дебют або відкриття»

1. Кареліна Дар’я  – фіналістка чемпіонату України з  тхеквондо (ВТФ) серед молоді та чемпіонка України серед юніорів;

2. Раковська Ганна – бронзова призерка чемпіонату України з кросу в     естафеті та дворазова бронзова призерка чемпіонату України з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат;

3. Ткач Ярослав  – переможець Кубку Європи з скелелазіння  серед юніорів, фіналіст чемпіонату України серед дорослих та триразовий чемпіон чемпіонату України   серед  юніорів до 16 років.

Номінація  «Сильні духом»

1. Ємельянов Сергій  – переможець Кубку України з параканое, переможець Кубку світу, переможець чемпіонату України, переможець чемпіонату Європи та  переможець чемпіонату світу;

2. Білоконь Олег  – чемпіон України з штовхання ядра та 4 місце на Дефлімпійських іграх.

3. Кобзар Наталія – чотириразова чемпіонка України з легкої атлетики, чемпіонка та дворазова срібна призерка  чемпіонату світу з легкої атлетики.

Номінація  «Разом з олімпійцями»

1. Назаренко Микита – чемпіон України з кікбоксингу WPRA серед юніорів, чемпіон України з кікбоксингу ISKA серед юніорів, срібний та бронзовий призер чемпіонату світу з кікбоксингу у розділі JMTB та К-1;

2. Коваль Світлана  – чемпіонка України з фінських городків, срібна призерка чемпіонату України з єврогородків та чемпіонка світу з городкового спорту;

3. Скрильник Валерія – чемпіонка України з таеквон-до (ІТФ) серед юніорок та срібна призерка чемпіонату Європи  серед юнаків та дівчат.

Номінація  «Найкраща команда»

1. Команда з городкового спорту – чемпіон України та чемпіон світу з     городкового спорту;

2. Команда ХК «Кременчук» — срібний призер чемпіонату України з    хокею з шайбою;

3. Команда «КДЮСШ-2» з волейболу – бронзовий призер чемпіонату     України з волейболу серед юніорок.

Номінація «Найкращий тренер з командних видів спорту»

1. Гончаренко Вероніка Юріївна – тренер команди «КДЮСШ-2» — бронзового призера чемпіонату України з волейболу серед  юніорок;

2. Савицький Олександр Валерійович –  тренер команди ХК «Кременчук» —  срібного призера чемпіонату України з хокею з шайбою;

3. Севрюк Микола Петрович – тренер команди — переможниці чемпіонату України та чемпіонату світу з городкового спорту.

Номінація «Найкращий тренер»

1.Волошин Василь Васильович – особистий тренер Каланіної Єлизавети —   бронзової призерки турніру серії Grand Slam в м. Баку (Азербайджан) з дзюдо, срібної призерки турніру серії Grand Prix в  м. Хоххот (Китай), IV місце на турнірі серії Grand Slam в м. Париж (Франція) та чемпіонаті Європи                               в м. Варшаві (Польща), бронзової призерки Кубку Європи в м. Мінську (Білорусь) та бронзової призерки чемпіонату України  серед дорослих; особистий тренер Каро Марандяна – бронзового призера  чемпіонату України з дзюдо серед дорослих, чемпіона України серед юнаків та бронзового призера Кубку Європи серед юнаків в м. Арад  (Румунія); особистий тренер Біляєва Максима — чемпіона України серед молоді;

2. Ляховий Олександр Миколайович – особистий тренер Вихриста    Віктора — переможця Міжнародного турніру з боксу в Угорщині та  чемпіона Європи;

3. Вдовицький Юрій Олександрович – тренер-викладач з таеквон-до ІТФ,     вихованці якого вибороли чотири золотих та три бронзових медалі на чемпіонаті України серед дітей,  11 медалей на чемпіонаті України серед юнаків та дорослих, особистий тренер Скрильник Валерії — срібної призерки чемпіонату Європи серед юніорів.

Номінація  «Найкраща спортсменка»

1. Голівець Вікторія – бронзова призерка чемпіонату України з важкої     атлетики серед молоді;

2. Каланіна Єлизавета — бронзова призерка турніру серії Grand  Slam в                    м. Баку (Азербайджан) з дзюдо, срібна призерка турніру серії Grand   Prix в      м. Хоххот (Китай), IV місце на турнірі серії Grand Slam в м. Париж    (Франція) та чемпіонаті Європи в м. Варшаві (Польща), бронзова призерка   Кубку Європи в м. Мінську (Білорусь) та бронзова призерка чемпіонату   України серед дорослих;

3. Ляхова Ольга — срібна призерка чемпіонату України серед дорослих з     легкої атлетики, бронзова призерка чемпіонату Європи в естафеті в                м. Белград (Сербія), чемпіонка командного чемпіонату України та чемпіонка командного чемпіонату Європи в бігу на 800 метрів, срібна призерка в естафеті в м. Лілль (Франція).

Номінація «Найкращий спортсмен»

1. Марандян Каро – бронзовий призер чемпіонату  України з дзюдо серед чоловіків, чемпіон України серед молоді та  бронзовий призер Кубку Європи серед молоді в м. Арад (Румунія);

2. Вихрист Віктор – переможець Міжнародного турніру з боксу в    Угорщині та чемпіон Європи серед чоловіків;

3. Покуляк Віталій – чемпіон України з боксу серед молоді, V місце на чемпіонаті Європи серед молоді, чемпіон Міжнародного турніру класу «А».

Напишіть відгук