Армія Єгипту закупила автомобілі КрАЗ

Починаючи з 1961 року Кременчуцький автомобільний завод поставив до Єгипту більше 3300 автомобілів КрАЗ, повідомляють у прес-службі підприємства.
На минулому тижні ПАТ «АвтоКрАЗ» відвантажило на адресу Управління озброєння Міністерства оборони Арабської Республіки Єгипет чергову партію з 36 автомобілів КрАЗ-63221.
Автомобілі-шасі КрАЗ-63221 колісних формул 6х6 оснащено 8-циліндровим турбонаддувним дизельним двигуном ЯМЗ-238д, потужністю 330 к.с., коробкою передач 9JS150ТА і однодисковым зчепленням MFZ 430.
Відправлення автомобілів в порт передувала їх інспекція представниками замовника, яка підтвердила відповідність виготовлених автомобілів КрАЗ вимогам державного контракту.
Відвантаження повнопривідних автомобілів-шасі КрАЗ-63221 проведена в рамках зовнішньоекономічного контракту між ПАТ «АвтоКрАЗ» і Міністерством оборони АРЄ, укладеного в 2008 році і пролонгованої вже в сьомий раз. Основним приводом для підписання чергового доповнення контракту з АРЄ стала відмінна робота раніше поставлених за цим контрактом кременчуцьких вантажівок у важких природно-кліматичних і дорожніх умовах.

Напишіть відгук