5 липня – Міжнародний День Дніпра

dlya-mezhdunarodnykh-perevozok

Дніпро – головна водна артерія України, значення якої в становленні та розвитку української нації, суспільного виробництва і для природного середовища країни не можна переоцінити.

Системний аналіз сучасного екологічного стану басейну Дніпра та організація управління охороною і використанням водних ресурсів свідчить, що розв’язання проблем екологічного оздоровлення басейну Дніпра та поліпшення якості питної води в сучасних умовах вимагає концентрації значних сил і ресурсів багатьох галузей народного господарства, мобілізації державних і місцевих ресурсів та ініціатив, посилення ролі громадськості та міжнародної спільноти.

Міжнародний день Дніпра створено з метою підвищення рівня громадської свідомості і відповідальності щодо охорони навколишнього природного середовища, зокрема водних ресурсів в басейні Дніпра, залучення усіх верств громадянського суспільства до практичної діяльності, спрямованої на екологічне оздоровлення у басейні Дніпра, поліпшення стану водних джерел, річок та водойм.

З метою збереження навколишнього природного середовища закликаємо всіх:

–         прибирати за собою сміття;

–         гасити багаття;

–         не знищувати рослини.

З нагоди Міжнародного Дня Дніпра управлінням контролю за станом благоустрою та екологічної безпеки організовано 04.07.2014 проведення акції, в рамках якої заплановано виїзд на о. Динька, о. Зелений в межах міста для здійснення просвітницької діяльності серед відпочиваючих з метою підвищення екологічної свідомості населення. Станемо на захист довкілля разом!

За інформацією Кременчуцької міської ради

Напишіть відгук