5 березня завершується термін реєстрації на ЗНО

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року триває до 5 березня. У 2014 році воно проводитиметься з таких предметів: українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, фізика, хімія, біологія, географія, світова література, російська мова, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська). Загальна кількість предметів, вибраних для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.
        За інформацією Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, викликають стурбованість результати реєстрації станом на 31 січня. Кременчуцькі випускники також не поспішають реєструватися в зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року. Найвищий показник зареєстрованих у ЗОШ № 29 – 92%. Але є й такі навчальні заклади, у яких випускники ще не надали документи до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Тож поки є можливість варто поквапитися.

Нагадуємо, що для реєстрації необхідні: заява-реєстраційна картка, копія паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження), копія документа про повну загальну середню освіту (якщо такого документа ще не має, то довідку з навчального закладу, дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3 х 4 см, та в деяких випадках інші документи.

 

Напишіть відгук