48 тис. грн зібрали у фінальний день Всеукраїнської акції  «Серце до серця» кременчуцькі волонтери

Фінальний  день  акції «Серце до серця» у Кременчуці відбувся в неділю, 9 квітня.  Цього дня  волонтери  організували багато різноманітних заходів, спрямованих на збір коштів для допомоги дітям з вадами зору. Більше 200 волонтерів працювали у різних районах міста, збираючи кошти для придбання необхідного обладнання для лікування дітей з вадами зору.

Цього ж дня у Кременчуці відбувся велопробіг, також у рамках акції «Серце до серця». Слідом за велосипедистами свій внесок зробили й кременчужани без коліс, але з великим бажанням пробігтися центральною вулицею заради шляхетної справи. Участь у благодійному пробігу взяли керівники міста, представники підприємств, учні, студенти і просто небайдужі кременчужани.

Потім всі учасники акції взяли участь  у флеш-мобі «Живе серце», який відбувся на головній площі міста – площі Перемоги. Цікаві заходи були організовані і у парку культури та відпочинку «Придніпровський».

Загалом, цього дня було зібрано 48 тис. грн. У міськвиконкомі зазначають, що після перерахунку коштів, які збирали за весь  період проведення у Кременчуці благодійної акції «Серце до серця», їх загальна сума буде більшою за минулорічну.

Напишіть відгук