2-го червня у Кременчуці пройдуть вибори депутата Автозаводської райради

У зв’язку з достроковим припиненням депутатських повноважень засудженого Ігоря Митюка, 2-го червня в Кременчуці пройдуть проміжні вибори депутата Автозаводської райради на виборчому окрузі №9, від якого обирався засуджений.
Районна виборча комісія зареєструвала кандидатами в депутати районної ради п’ятьох кременчужан. Згідно положень виборчого закону, висувати їх могли тільки місцеві партійні організації. За даними районного виборчкому, у виборах візьмуть участь:
– Михайло СТАРИК, приватний підприємець – від партії «Рідне місто»;
– Дмитро Боярський, майстер ВПУ №7 – від ВО «Батьківщина»;
– Наталія Фоміна, медсестра в/ч А1546 – від партії «Вітчизна»;
– Ігор Корнійчук, начальника дільниці кременчуцької філії «Полтаваобленерго» – від ВО «Свобода»;
– Олександр Штефан, директор ТОВ «НПФ «Алькон» – від Народної партії
Інші партії, в тому числі і парламентські ПР, КПУ і «УДАР», своїх кандидатів не висували.
Варто зазначити, що кандидат від «Рідного міста» Михайло Старик балотувався по цьому округу на виборах восени 2010 року. Тоді для перемоги над Ігорем Митюком йому не вистачило декілька голосів.
Нагадаємо, що депутатських повноважень Ігор Митюк, який обирався від ВО «Батьківщина», позбувся ще 28 березня на сесії Автозаводської райради. Його колеги-депутати одноголосно проголосували за це після отримання рішення Полтавського апеляційного суду, який залишив без змін винесений йому раніше вирок. Автозаводський райсуд 15 листопада минулого року засудив Ігоря Митюка до 1,5 років обмеження волі за двома статтями Кримінального кодексу: ч. 1 ст. 122 КК «Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження» і ч. 1 ст. 296 КК «Хуліганство». У серпні 2012 року під час засідання сесії він ударив свого колегу Сергія Гаріфова кулаком в обличчя і зламав йому щелепу.
Виборчий округ №9 включає в себе виборчі дільниці, розміщені у ЗОШ №28 та ліцеї №30.

Напишіть відгук