19 липня в Кременчуці – фестиваль вуличного кіно «32 травня»!

unnamed

Партнери фестивалю: газета «Кременчуцький Телеграф», ГО «Рідне місто», газета «Кременчуцька панорама»,  агенція «Магія феєрверків», Авторадіо-Кременчук.

Фестиваль соціальних юнацьких фільмів «32 травня» щороку проходить в Україні. Його мета – інформування громадськості про порушення прав дітей, актуалізація проблеми насильства в сім’ї та залучення молоді до активних дій з попередження цих випадків. У Кременчуці організатором заходу виступила ГО «Культурний діалог» за сприяння управління культури і туризму Кременчуцького міськвиконкому.

Усіх кременчужан запрошують переглянути змістовне кіно під відкритим небом у дружній атмосфері: з віршами, творчими діалогами та музикою.

Місце зустрічі:  танцмайданчик «П’ятак» у Придніпровському парку.

Початок кінопереглядів: 20.00.

Кінопрограма:

«Мелодія для шарманки» (Кіра Муратова, Україна, 2008 рік);

«Експеримент 2: Хвиля» (Деніс Ганзель, Німеччина, 2008);

«Поховайте мене за плінтусом» (Сергій Снєжкін, Росія 2008).

Атмосферу творчих діалогів забезпечують:

арт-група «Творчий Кременчук»;

літературне угрупування «СТАН» (м. Луганськ);

DJ ZveroboY (м. Кременчук).

Також в рамках фестивалю з 17.00 у парку працюватимуть арт-майданчики від Майстерні творчої психології «VitaMotus» , Клубів «Рандом» та «Ерудит», культурно-просвітницького центру «Говінда», Майстерні натурального шоколаду. Працюватиме і Дар’Ярмарка з обміну та дарування речей.

Творча майстерня «Художник» та навчальний центр «Лідер» за підтримки громадської організації «Рідне місто» презентують сімейну арт-акцію «Намалюй свою Україну»! Діти та батьки матимуть змогу створити незвичайну мапу України, намалювавши свої спогади про подорожі. А також  відкрити в собі нові таланти, взявши участь у майстер-класах юних художників, з валяння вовни, пластилінової мозаїки, ліплення з солоного тіста.

 

Напишіть відгук