1 червня у Кременчуці відзначатимуть День захисту дітей

До Дня захисту дітей, який традиційно відзначається 1 червня, у Кременчуці сплановано цілий ряд заходів.
Так, 31 травня, о 10 годині у великій залі Міського палацу культури відбудеться ігрова програма «Свято всіх дітей у світі» для дітей з пришкільних таборів. Цього ж дня з 11.00 до 12.00 у Центрі соціально-психологічно реабілітації дітей служби у справах дітей Автозаводської районної ради (вул. 60 років Жовтня, 144) проведуть розважальну програму, присвячену цьому святу. Цього ж дня о 17.00 у парку «Миру» ГО «Рідне місто» проводить конкурс малюнків на асфальті «Країна дитинства».
Основні ж заходи відбудуться безпосередньо 1 червня. Розпочнеться свято 16.00 у парку культури та відпочинку «Придніпровський» відкриттям ігрового майданчику та конкурсом малюнків на асфальті „Країна дитячих мрій”. В цей же час на алеї атракціонів розпочнеться сімейний фестиваль «Baby Fest», який триватиме до 19 години. О 17.00 на літній естраді відбудеться розважально-ігрова програма «Граємо, співаємо – літо зустрічаємо».
О 18.00 від парку «Придніпровський» в сторону площі Незалежності стартує парад колисок, який вже став у Кременчуці традиційним.
Цього ж дня з 17-00 до 18-00 ТОВ «Європейська медицина» на центральній алеї парку проведе безкоштовну акцію з вимірювання артеріального тиску всім бажаючим.

Напишіть відгук