Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій улюблений викладач» – учасник №35

Учасник №35: Якименко Марина Іванівна
Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1
Вчитель української мови і літератури

Якименко Марина Іванівна

Професія вчителя – дуже важка і відповідальна. Адже в його руках – майбутнє нашої держави. Як це благородно – давати іншим знання, бути порадником і взірцем. Звичайно, далеко не кожний може стати вчителем. Для цього потрібно багато працювати, займатися самоосвітою, щоб уроки стали цікавими і корисними. Праця вчителя складна. Перевірка зошитів, підготовка до уроків – усе це забирає багато часу та сил. Крім того, робота з недбайливими учнями, які не хочуть учитися і прогулюють школу. А сам урок! Учителю треба перевірити нашу знання, пояснити новий матеріал, іще і дисципліну підтримувати. Я вважаю, що кожен учитель гідний любові і поваги. Мені дуже подобаються всі учителі, які в мене викладають, але найбільше – мій класний керівник і вчитель української мови і літератури – Якименко Марина Іванівна.
Добра, справедлива, уважна, на її уроках можна пізнати багато цікавого. Марина Іванівна терпляче пояснює все, що нам незрозуміло. Мі з нею одне ціле: разом переживаємо проблеми, радіємо успіхам, пишаємося перемогами та долаємо негаразди. Їй вдалося зазирнути у кожну душу, вселити в неї добро і гуманність, віру в себе, впевненість, щирість, вірність і почуття відповідальності.

Якименко Марина Іванівна Якименко Марина Іванівна

Якименко Марина Іванівна Якименко Марина Іванівна

Марина Іванівна – то не лише педагог, класний керівник, вона – друга матір та найкращий у цілому світі друг, що вміє вислухати та зберегти таємницю. Ми стали для неї дорогими, любимими, а вона для нас – найкращою, найулюбленішою, найпрекраснішою, найдорожчою вчителькою.
Мої улюблені вчителі назавжди залишаться у моєму серці. Вони всі різні,з різними підходами до своєї роботи. Та є те спільне, що викликає в мене повагу, – справедливість,уважність,вміння цікаво пояснити,розуміння. Я певен, що ми маємо буди вдячними нашим вчителям за все, що вони нам дають, та намагатися перейняти якомога більше знань від них.

З повагою колектив учнів та батьків 6-А класу

Напишіть відгук